Šiltnamio įrengimas. Tako formavimas.

Įsigijote šiltnamį? Ketinate atnaujinti senąjį? Vienas pagrindinių darbų - suformuoti atvitvarus lysvėms bei pakloti takelį. Takelio plotis turėtų būti apie 40-50 cm. Idealus variantas atspari ir ilgaamžė danga - PLASTIKINIS KORYS - ir gana nebrangus, ir itin paprasta susimontuoti pačiam (-iai).

liepos 07, 2021 kategorija Be kategorijos

Šiltnamio įrengimas. Lysvių formavimas.

Įsigijote šiltnamį? Ketinanate atnaujinti senąjį? Vienas pagrindinių darbų - suformuoti atitvarus lysvėms bei pakloti takelį. Šiuo kartu kalbėsime apie lysvių formavimą. Paukštintose šiltnamio lysvėse pavasarį anksčiau prasideda augalų vegetacija, vasarą neperkaista ir neperdžiūsta, patogesnė priežiūra. Ką ir kaip pasirinkti?

gegužės 28, 2021 kategorija Be kategorijos

Kaip šienaujant trimeriu apsaugoti medžių kamienus nuo pažeidimų?

Medžių kamienų apsauga TREEMEX – naujiena apželdinimo srityje. Apsaugo nuo pažeidimų šienaujant trimeriu tiek mažų medelių kamienus privačiuose sklypuose, tiek ir didelių medžių parkuose, skveruose ir pan. Plastikinė medžių kamienų apsauga - labai tvirta ir ilgaamžė, atspari temperatūros pokyčiams: netrupa, neskilinėja nei šaltuoju, nei karštuoju metų laiku.

gegužės 13, 2021 kategorija Be kategorijos

Kaip montuoti bortelius PLASTBORT, jų panaudojimo galimybės

Plastikiniai borteliai – alpinariumų, medžių pakraščių formavimui, tvenkinių tvarkymui, skaldos, akmenukų atskyrimui, trinkelių pakraščių sutvirtinimui. Kaip montuoti bortelius PLASTBORT?

gegužės 13, 2021 kategorija Be kategorijos