Česnakas meškinis 0,5g

Meškinis česnakas (lot. Allium ursinum)
Be kitų mineralų, meškiniame česnake gausu geležies, magnio, fosforo, kalio, sieros, vario, vitaminų A (beta karotenas), B1 (tiaminas), B2 (riboflavinas), B3, B9 (folio rūgštis), vitamino C (askorbino rūgštis). Vitamino C jame yra 10-15 kartų daugiau nei citrinose ir apelsinuose.
Turime sandėlyje

 

  • 1.54€ / vnt.
  • Be PVM:1.27€
Prekės kodas:203007
- +

 

Žiemai atsparus, daugiametis, dekoratyvinis augalas valgomos visos augalo dalys - svogūnėliai, lapai, žiedai, jo dedama į sriubas, padažus, salotas. Turi antibakterinį poveikį, žadina apetitą, stipri detoksikuojanti priemonė, valo kraują ir limfą nuo toksinų ir gleivių. Meškiniame česnake gausu geležies, magnio, fosforo, kalio, sieros, vario, vitaminų A (beta karotenas), B1 (tiaminas), B2 (riboflavinas), B3, B9 (folio rūgštis), vitamino C (askorbino rūgštis). Vitamino C jame yra 10-15 kartų daugiau nei citrinose ir apelsinuose.

SĖJIMAS
Sėjos laikas: X-XI
Optimali daigų auginimo temperatūra yra 20-25oC
Gerai auga drėgnose, pavėsingose ??vietose. Sėkite į 1 cm gylį laidžioje, derlingoje dirvoje nuo X-XI. Pieš sėjant sėklos sumaišomos su drėgna dirva ir dedama į šaldytuvą (-4 + 4 ° C) 5-6 savaitėms.
Baltic Ilp
Gardigo
Bradas
Eco-oh
Nord Organic
Asset 1