Garstyčių SAREPTA sėklos daiginimui 30g

SAREPTA garstyčių sėklos daiginimui (lot. Brassica juncea). Lengvo daigumo. Būdingas aštrus skonis ir aromatas. Gausu baktericidinių savybių turinčių fitoncidų ir taninų bei vitamino B2, skaidulų, saponinų, flavonoidų ir augalinių hormonų.
Turime sandėlyje

 

  • 0.69€ / vnt.
  • Be PVM:0.57€
Prekės kodas:206004
- +

 

Sareptos garstyčių sėklos daiginimui. Lengvo daigumo. Dietinis produktas, tinkamas daiginti nedideliame vandens kiekyje, daigyklose. Daigus galima valgyti po 3-6 dienų. Daigai, turintys labai didelę maistinę vertę - būdingas aštrus skonis ir aromatas. Ypač rekomenduojama aštriems patiekalams, salotoms, šviežiems sūriams ir sumuštiniams. Sareptos garstyčių sėklose yra iki 50% aukštos kokybės riebalų ir jos naudojamos kaip kepimo aliejus. Gausu baktericidinių savybių turinčių fitoncidų ir taninų bei vitamino B2, kuris stiprina imuninius organizmo procesus. Daiguose taip pat yra skaidulų, saponinų, flavonoidų ir augalinių hormonų, kurie palankiai reguliuoja viso organizmo darbą ir kraujotaką.
Garstyčių daigus lengviau užauginti nei baltųjų garstyčių daigus, nes daiginimo proceso metu jie išskiria daug mažiau gleivių.
Baltic Ilp
Gardigo
Bradas
Eco-oh
Nord Organic
Asset 1