Domus24 pataria

Kuo ypatingas ir kam labiausiai tinka grikių lukštų mulčias?

2020-10-06

Grikių lukštų mulčias - tai visiškai natūrali organinė medžiaga. Grikiuose yra beveik visi Mendelejevo lentelės elementai, todėl mulčiuojant šia medžiaga dirva jais pasipildo be jokių papildomų tręšimų!

Skaityti daugiau

Kaip naudoti medžių kamienų apsaugą Treemex?

2020-05-29

Apsauga Treemex naudojama privačiuose sklypuose ar prižiūrint miestų ir miestelių parkuose, skveruose ar kituose šienaujamuose plotuose augančius medžius.

Norint išsaugoti savo sodo medelius vejos šienavimo metu, patariame rinktis kokybišką medžių kamienų apsaugą nuo pažeidimų šienaujant trimeriu, vejapjove, vejos robotu.

Apsaugą galima pritaikyti skirtingų dydžių medeliams, kadangi šios kamienų apsaugos yra jungiamos tarpusavyje!

Skaityti daugiau

Kokią pakeliamą lysvę rinktis?

2019-05-06

Pakeliamos lysvės augalų sodinimui yra puikus pasirinkimas, siekiant išsaugoti veją ar akmenėlių paklotą sode. Mūsų siūlomi pakeliamų lysvių rinkiniai išsiskiria savo dizainu ir pritaikymu skirtingose sodo vietose.

Lysvės yra itin patvarios ir kokybiškos, todėl Jums tarnaus ilgą laiką. Universalumas, unikalūs dizainai leis ją pritaikyti prie kiekvieno namo architektūros.

Apsipirkdami mūsų svetainėje, rasite itin platų pakeliamų lysvių pasirinkimą, o norint išsirinkti Jums tinkamiausią komplektą, kviečiame skaityti.

Skaityti daugiau

Baltic Ilp
Gardigo
Bradas
Eco-oh
Nord Organic
Asset 1