Kvapusis bazilikas Genovese 50 g. (lot. Ocimum basilicumb)

Kvapnusis žalialapis bazilikas (lot. Ocimum basilicum). Kvapusis bazilikas yra vienmetis, 20–30 centimetrų aukščio augalas. Bazilikas gali būti auginamas darže, šiltnamyje, bet taip pat kuo puikiausiai jis gali vešėti ir bute, pavyzdžiui, balkone ar virtuvėje ant palangės daigykloje.
Pristatysime per 14 d.d.

 

  • 4.61€ / vnt.
  • Be PVM:3.81€
Prekės kodas:D2033001
- +

 

SAVYBĖS
Kvapnusis žalialapis bazilikas (lot. Ocimum basilicum). Kvapusis bazilikas yra vienmetis, 20–30 centimetrų aukščio augalas. Bazilikas gali būti auginamas darže, šiltnamyje, bet taip pat kuo puikiausiai jis gali vešėti ir bute, pavyzdžiui, balkone ar virtuvėje ant palangės daigykloje. Svarbiausia, kad tai būtų saulėta vieta.
Maistinės baziliko savybės - šviežius bei džiovintus bazilikų lapus patariama vartoti ne tik kaip prieskonius, bet ir kaip salotas.
Vaistinės baziliko savybės - patariama gydyti reumatą, vėmimą, pykinimą, galvos skausmus bei sutrikusį menstruacijų ciklą.

SĖJIMAS
Sėjos laikas: III - IV
Sodinimo laikas: VI - VII
Optimali daigų auginimo temperatūra yra 20-25oC
Baziliko sėklos sėjamos kovo, balandžio mėnesiais į daigų dėžę. Sėkite negiliai. Pasėjus daigų dėžę uždenkite lengva plėvele. Pasirodžius daigams, plėvelė pašalinama. Sėklos sudygsta per 3-5 dienas.
Baltic Ilp
Gardigo
Bradas
Eco-oh
Nord Organic
Asset 1