Palyginti prekes

  • Jūs neturite prekių palyginimui

Rasta 6 prekės(-ių).

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Levanda, 0,2 g

Kaina 0,69 €

Tikroji levanda (lot. Lavandula angustifolia) - tai vienintelė Lietuvoje auganti levandų rūšis.
Levandos veikia raminančiai, atpalaiduojančiai, kaip antidepresantai, gydo galvos skausmus, nemigą, širdies ritmo sutrikimus, skatina tulžies išsiskyrimą, mažina vidurių pūtimą bei arterinį kraujospūdį. Išoriškai levandų nuoviru galima skalauti gerklę gydant anginą, jame mirkomos gausiai prakaituojančios pėdos, galima prausti veidą ir visą kūną, ypač kamuojant votims ir spuogams bei norint pagerinti medžiagų apykaitą. Padeda ir atbaidant rūbų kandis, tiesiog tereikia įdėti keletą šakelių į spintą ir retkarčiais pajudinti, kad pasklistų aromatas

Pankolis, 1 g

Kaina 0,57 €

Pankolis (lot. Foeniculum capillaceum) - prieskoninis bei vaistinis vienmetis augalas, pasižymintis maloniu anyžius, citrusus bei krapus primenančiu aromatu. Ankstyva veislė, pasižyminti derlinga lapija. 

Sėja nuo kovo iki rugpjūčio.

Užauginta ekologiniame ūkyje, sertifikuota PL-EKO-07-17944 sertifikatu.

Valerijonas, 0,2 g

Kaina 0,72 €

Valerijono sėklos (lot. Valeriana officinalis). Daugiametis, iki 2 m aukščio žolinis augalas.

Tinktūros ir užpilai iš šaknų yra naudojami vaistažolių medicinoje miego sutrikimams gydyti kaip švelnus raminamasis vaistas. Sėjama į sėklų guolį gegužės – birželio arba rugpjūčio mėn. Sodinkite sodinukus į nuolatinę vietą pavasarį sėjant rugpjūtį ir vasaros pabaigoje. Šaknys kasamos vėlyvą rudenį ar pavasarį.

Rausvoji rūgštynė 0,2 g

Kaina 1,23 €

Rausvoji rūgštynė (lot. Rumex sanguineus) - ypač nereiklūs dekoratyvūs daugiamečiai augalai, suformuojantys tankią lapiją. Jaunų lapų skonis panašus į valgomųjų rūgštynių , tik yra gausus beta-karotino šaltinis, kuris atitolina senėjimo procesus, sustiprina kraujagysles.

Valgomi rūgštynių lapai, jauni stiebai naudojami salotoms, sriuboms, padažams. Lapuose gausu askorbo rūgšties, suteikiančios augalui būdingą rūgštumą. Gausu vitaminų C, B, karotino, oksalo rūgšties.