Mairūnas 1g

Mairūnas (lot. Majorana hortensis). Auginamas ir naudojamas kaip prieskoninis ir vaistinis augalas.
Mairūnai skatina skrandžio sulčių išsiskyrimą, gerina apetitą, mažina vidurių pūtimą, vartojami sergant gastritu. Šiam tikslui ruošiami mišiniai su ramunėlėmis ir pipirmėtėmis. Jie mažina galvos skausmą, ramina, gydo uždegimus, naikina bakterijas ir virusus. Peršalus ir kosint galima išbandyti mairūnų inhaliacijas, kurios gana efektyvios.
Turime sandėlyje

 

  • 0.63€ / vnt.
  • Be PVM:0.52€
Prekės kodas:203018
Svoris 1 g
- +

 

Mairūnas vienmetis augalas. Švieži ir džiovinti mairūnų lapai naudojami kaip mėsos, šaltų gabalų, sriubų ir pan. Mairūnai skatina skrandžio sulčių išsiskyrimą, gerina apetitą, mažina vidurių pūtimą, vartojami sergant gastritu. Šiam tikslui ruošiami mišiniai su ramunėlėmis ir pipirmėtėmis. Jie mažina galvos skausmą, ramina, gydo uždegimus, naikina bakterijas ir virusus. Peršalus ir kosint galima išbandyti mairūnų inhaliacijas, kurios gana efektyvios.
Gerai auga humusingoje, lengvo priemolio arba priesmėlio, geros struktūros nepiktžolėtoje dirvoje, nuo vėjų apsaugotoje saulėtoje vietoje Sodinkite po 2–3 augalus. Auginamas soduose, daržuose, ant palangių, daigyklose. Žydi liepą - rugsėjį.

SĖJIMAS
Daigų sėjimo laikas: III-IV
Sodinukų sodinimo laikas: V
Aukštis: 15-50cm
Baltic Ilp
Gardigo
Bradas
Eco-oh
Nord Organic
Asset 1