Rasta 49 prekės(-ių).

Rodoma 1-24 iš 49 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Medelių balinimo mišinys skirtas vaismedžių kamienų apsaugai nuo žalingo saulės spindulių poveikio: apsaugo nuo žievės įtrūkimo rizikos žiemą (tokia rizika atsiranda dėl temperatūrų svyravimo), neleidžia plisti ligoms ir kenkėjams, stiprina augalo atsparumą nuo nepageidaujamų organizmų antplūdžio, didina atsparumą nepalankioms sąlygoms, stiprina augalo fiziologinius procesus.

Žalias sodo muilas CHILLY, skirtas sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų priežiūrai, apsaugant juos nuo nepalankių aplinkos veiksnių. Priemonės sudėtyje yra čili ekstrakto.

Apsaugoja nuo amarų, blakučių, miltuotojų skydamarių, skydamarių, voratinklinių erkių, tripsų, cikadelių, baltasparnių ir pjūklelių lervų.

Kiekis: 500 ml

KELPAK 24201 – tai grynas jūros dumblių ekstraktas, gaunamas iš šviežiai nupjautų jūros dumblių, skirtas visiems augalams. Dėl priemonėje natūraliai esančio aukšto auksino ir žemo citokinino santykio, stimuliuojamas šaknų vystymąsis, skatinamas augalų augimas ir padidinamas derlius. Kiekis: 100g. 

Žalias sodo muilas AGROCLEAN pagamintas iš kalio riebalų rūgščių. Priemonė skirta sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų priežiūrai nuo nepageidaujamų aplinkos veiksnių.

Apsaugoja nuo amarų, blakučių, miltuotojų skydamarių, skydamarių, voratinklinių erkių, tripsų, cikadelių, baltasparnių ir pjūklelių lervų.

Kiekis: 500 ml

Amonio sulfatas naudojamas normalios ir rūgštinės reakcijos dirvožemiuose, rūgština jį, todėl jis tinka rūgščius dirvožemius mėgstantiems augalams, pavyzdžiui: hortenzijoms, rododendrams, erikoms, viržiams, gaulterijoms, azalijoms ar šilauogėms.

Tręšiant papildomai galite tirpinti vandenyje ir laistyti augalus. Reguliariai tręškite vejas jeigu jose norite išnaikinti dobilus. Pastoviai ir dažnai tręškite norėdami pakeisti rožinių hortenzijų spalvą į mėlyną.

Kiekis: 200g. 

Purškiama priemonė MICRODOCTOR B - mikroelementais prisotinta priemonė su prolinu, skirta augalams (dekoratyviniams augalams, vaismedžiams, uoginiams augalams bei daržovėms) su boro trūkumu purkšti. Priemonė taip pat tinkama atgaivinti augalus nuo streso, sukelto nepalankių oro sąlygų, kenkėjų, ligų sukėlėjų, po pesticidų neigiamo poveikio bei po pavasarinių šalnų. Kiekis: 1L