Filtruoti pagal

Kategorija

Kategorija

Paskirtis

Paskirtis

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 34,00 €

Palyginti prekes

  • Jūs neturite prekių palyginimui

Rasta 35 prekės(-ių).

Rodoma 1-24 iš 35 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Sisteminis herbicidas TAIFUN 100, skirtas visiškam vienmečių ir daugiamečių žolinių augalų sunaikinimui įvairiuose plotuose: vejose, soduose, gėlynuose ir kitur. Idealiai tinka visos augmenijos išnaikinimui prieš naujos vejos sėjimą, pomedžių tvarkymui.

DĖMESIO: nenaudokite vejų priežiūrai nuo piktžolių. Norėdami vejose išnaikinti kiaulpienes, rūgštynes, dilgėles, trikertes žvagines, dirvines nemiršėles, daržines žliūges, gysločius, vėdrynus rinkitės BANVEL 4S  arba NUFARM MCPA. 

Veiklioji medžiaga: glifosatas 360 g/l. 

Kiekis: 500 ml

Lipni pelių ir žiurkių gaudyklė MAGNET MAUZER, skirta gaudyti patalpose besiveisiančius pelinius graužikus. Gaudyklės centras padengtas specialiais klijais, kurie skleidžia graužikus viliojantį riešutų sviesto kvapą.  Išmatavimai: 13,5x8x6cm (atitinkamai: ilgis, plotis, aukštis). 

Gaudyklė MAGNET WHITE (20x25cm), skirta obuolinių ir slyvinių pjūklelių bei paprastųjų avietinukų gaudymui ir monitoringui. Vilioja vabzdžius. Šie nutūpę ant gaudyklės, vabzdžiai prilimpa ir žūva. Taip sutrikdomas žaladarių dauginimosi procesas ir sumažinamas jų pažeistų žiedų, o tuo pačiu ir vaisių, kiekis.