Filtruoti pagal

Kategorija

Kategorija

Paskirtis

Paskirtis

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 11,00 €

Palyginti prekes

  • Jūs neturite prekių palyginimui

Rasta 10 prekės(-ių).

Rodoma 1-10 iš 10 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Unikalus durpių substratas su probiotikais SOIL PROBIOTIC. Tai specialia technologija paruoštas koncentruotas, natūralus samanų durpių mišinys, pritaikytas sodo, daržo, šiltnamio, gėlynų dirvožemio priežiūrai ir ypatingai derlingo sluoksnio formavimui. Su sapropeliu. 

Sudėtyje jau yra visas būtinas huminių rūgščių, natūralių vitaminų ir gerųjų bakterijų, mikorizinių grybų kompleksas.

Maitina augalus net iki 5 metų!

Ekologiškas. Pagamintas tik iš natūralių medžiagų.

Kiekis: 50 L

Universalios organinės trąšos PLANT PROBIOTIC - tai koncentruotos skystos trąšos, pritaikytos įvairių kambarinių ir lauko augalų priežiūrai. Pagamintos natūralaus sapropelio pagrindu, turi huminių, fulvo, amino rūgščių, kurios užtikrina ilgalaikį produkto aktyvumą ir nepertraukiamą augalų aprūpinimą energija ir maistinėmis medžiagomis.

Tūris: 0,5 L

SAPROPELIO ekstraktas 1 l

Kaina 11,00 €

SAPROPELIO ekstraktas - naujos kartos EKOLOGIŠKOS organinės trąšos, turinčios didelius kiekius makro- ir mikroelementų, vitaminų, amino rūgščių ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų. Tai ilgalaikė dirvožemio gerinimo priemonė, nulemianti didesnį lauko augalų produktyvumą. Dirvoje išlieka net iki 5 metų!

SAPROPELIO ekstraktas - ekologiška trąša tinkama visiems žemės ūkio auglams tręšti: vaismedžiams, vaiskrūmiams, vynuogėms, daržovėms, žalioms vejoms ir gėlėms, puikiai tinka ūkiuose auginant sliekus bei sraiges.